Studio Face Unesco Et Invalides

  • 17 м²
  • 1 спальня
  • 1 ванна кімната

Studio Face Unesco Et Invalides Paris мають першокласне розташування, за 18 хвилин пішої прогулянки від Ейфелевої вежі і можуть вмістити до 2 гостей. Гості можуть скористатися Wi-Fi як для роботи, так і для відпочинку.

Для гостей обладнана мінікухня.

Апартаменти розташовані у районі 15-й - Порт-де-Версаль, на відстані 2 км від музею Орсе. Серед визначних пам'яток також Пон-Ньоф, що розташований в межах 10 хвилин їзди автомобілем від апартаментів. Studio Face Unesco Et Invalides розташовані за кілька кроків від станції метро Ламотт-Піке — Гренель.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Studio Face Unesco Et Invalides Париж
Relais Cocorico - Town House 4 Private Suites, Ac Cinema Gym & Sauna
Ціна лише для моб. пристроїв

Relais Cocorico - Town House 4 Private Suites, Ac Cinema Gym & Sauna

10
Чудово 1 відгук
339 м від помешкання
USD 1077 USD 969
за ніч
Appartement Prive Chic Paris - Tour Eiffel
Ціна лише для моб. пристроїв

Appartement Prive Chic Paris - Tour Eiffel

7.8
Добре 4 відгуки
418 м від помешкання
Apartment Paris - Tour Eiffel - Bail Mobilite
Ціна лише для моб. пристроїв

Apartment Paris - Tour Eiffel - Bail Mobilite

418 м від помешкання
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Париж Орлі Аеропорт
    17 км

    Залізничні вокзали

    Вокзал Монпарнас
    1.5 км

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Паркування

    В номерах

    • Опалення

    У ванній кімнаті

    • Пральна машина

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено
    • Ліфт

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 14:00 до 22:00
    Реєстрація виїзду: з 06:00 до 10:00
    Номер ліцензії7511501465065
    Часті питання
    • У квартирі Studio Face Unesco Et Invalides можна розмістити домашніх тварин?
      У квартирі Studio Face Unesco Et Invalides не є дружелюбним до домашніх тварин.
    • Квартира Studio Face Unesco Et Invalides розташована поруч із залізничним вокзалом?
      Залізничний вокзал Châtelet-Les Halles RER розташований на відстані 3.7 км від квартири Studio Face Unesco Et Invalides.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Париж Орлі Аеропорт
    17 км

    Залізничні вокзали

    Вокзал Монпарнас
    1.5 км

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Studio Face Unesco Et Invalides Париж

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити